فودرواپلیکیشن فودرو

در این قسمت می توانید با دانلود اپلیکیشن فودرو به راه سریع دانلود پک های آموزشی در زمینه محصولات غذایی دسترسی داشته باشید و انواع پنیر پیتزا سفارش دهید.

همه پک ها و اطلاعات تخصصی در زمینه صنعت غذا، میکروبیولوژی و شیمی و کلا رشته های زیر مجموعه این سه رشته در اپلیکیشن فودرو موجود می باشد و با نصب این اپلیکیشن به راحتی می توانید در هر زمان و با صرف کمترین زمان، اطلاعات و پک ها و جزوات خود را دانلود نمایید و استفاده نمایید و به راحتی اطلاعات کاری و علمی و مخصوصا عملی خودتان را افزایش دهید.

"<yoastmark

همانطور که همه ما می دانیم؛ امروزه همه چیز براحتی از اینترنت می تواند دانلود شود و در جهت پیشرفت می توان استفاده نمود. تیم صنایع غذایی سایت کارآفرین نوین، سایت تخصصی صنایع غذایی با طراحی اپلیکیشن فوق توانسته ارتباط بین متخصصان و کاربلد های این صنعت را با افرادی که تازه در راستای پیشرفت قدم برمی دارند را نزدیک تر نماید چراکه براحتی می توانند با همدیگر تبادل اطلاعات نمایند.تمامی امکاناتی که در سایت موجود می باشد در این اپ نیز جای گذاری گردیده است.

قابل توضیح اینکه کارخانجات تولیدی نیز می توانند برای تبلیغ و حتی فروش محصولات خود از طریق اپلیکیشن فودرو با ما در ارتباط باشند و تیم فودرو برای فروش و معرفی محصولات تولیدی شما، مشاوره های لازم و فروش لازم از این طریق را فرآهم کند. همچنین شما از طریق این اپ می توانید؛ انواع پنیر پیتزای موزارلا و پروسس را سفارش دهید. البته شایان ذکر می باشد که  این موضوع فقط برای ساکنین شهر ارومیه امکان پذیر می باشد؛ چرا که فعلا امکانات کافی برای شهر ارومیه میسر می باشد و تحویل درب منزل و درب مغازه بصورت رایگان می باشد.لذا افرادی که در شهر ارومیه ساکن هستند می توانند از طریق این اپ، انواع پنیر پیتزا را بصورت رایگان دریافت و خریداری نمایند.