دوره های تخصصی

اگر به دنبال حرفه ای تر شدن هستید، با شرکت در دوره های تخصصی صنایع غذایی درسایت کار آفرین نوین در زمینه صنعت غذا تجربه جدید به دست آورید.
"مشاهده
اگر شاغل هستید و تجربه کافی  در شاخه های مختلف در رشته صنایع غذایی ندارید؛ و یا اگر می خواهید در زمینه کاری خود پیشرفت کنید و در صنعت غذا نامی شناخته شده داشته باشید، یا در زمینه شغلی خود و در تولید مواد غذایی با مشکل مواجه شدید، یا حتی اگر دانشجوی رشته صنایع غذایی هستید و  می خواهید در حین دانشجویی تجربه کسب کنید و به عنوان یک فرد با تجربه فارغ التحصیل شوید و همچنین  اگر به دنبال آینده شغلی مناسب می باشید، از همین حالا می توانید باشرکت در دوره های تخصصی صنعت غذا در سایت کار آفرین نوین، تمامی مراحل مربوط به خط تولید و تولیدات مواد غذایی و… را صفر تا صد  بیاموزید و در حرفه خود حرف اول را بزنید. با گذراندن  دوره های تخصصی می توانید مهارت های جدیدی کسب کنید و حتی استعدادهای  خود را شکوفا کنید و به صورت کامل با رشته صنایع غذایی آشنا شده و در  این رشته پیشرفت کنید. و یک فرد با تجربه و حرفه ای در صنعت غذا باشید. و شغل مناسبی با رشته تحصیلی خود بیابید. در این دوره ها تمامی مراحل و فوت و فن های مربوط به آزمایشگاه  صنایع غذایی که در کارخانه و دانشگاه و واحدهای تولیدی مورد نیاز است را در سایت کار آفرین نوین در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. این دوره ها توسط اساتید برجسته و متخصص برگزار خواهد شد.
شما عزیزان می توانید درخواست خود را برای برگزاری دوره های مورد نیاز خود  با ما در میان بگذارید. سایت کار آفرین نوین با برگزاری دوره های تخصصی در راستای هرچه بهتر شدن و در جهت پیشرفت مهندسین صنایع غذایی فعالیت های گسترده ای انجام می دهد که امید است با استفاده از این دوره ها حرفه ای شوید. به زودی در این قسمت تمام دوره های گذاشته خواهد شد لطفا فرم زیر را برای درخواست دوره خود بنویسید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا در پیچ اینستاگرام ما را دنبال کنید

[la_divider height=”lg:55px;”][gravityform id=”2″ title=”false” description=”false” ajax=”false”][la_divider height=”lg:55px;”]