پایان نامه

دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل میکنند. برای اتمام دوره تحصیل خود باید پایان نامه و مقاله جامعی را تهیه و تدوین نمایند.

بیشتر دانشجویان برای نوشتن پایان نامه، پروپوزال و مقاله های علمی خود دچار ابهام و سردرگمی می شوند، یا در ذهنشان سوالاتی به وجود می آید که چگونه یک پژوهش کامل و پر محتوایی تهیه و تدوین کنند و ممکن است مراحل نوشتن یک مقاله یا پژوهش را به طور کامل آموزش ندیده باشند. بنابراین نیازمند گرفتن مشاوره یا سپردن پایان نامه ها و مقاله های خود به افراد متخصص و اساتید با تجربه در این زمینه می باشند، تا بتوانند یک مقاله یا پایان نامه جامع و مفیدی را ارائه دهند. 

برخی از دانشجویان نیز برای انجام آزمایشات مورد نیاز در تدوین پایان نامه خود دچار مشکل می شوند یا امکانات آزمایشگاهی در اختیار ندارند که آزمایشات خود را  انجام دهند. ما برای رفع این مشکل راه حلی را اندیشیده ایم. تا دانشجویان بتوانند به راحتی و با خیال آسوده پایان نامه خود را به اتمام برسانند. فقط کافی است که دانشجویان به سایت کار آفرین نوین مراجعه فرمایند و از این سایت بهرمند شوند.

سایت کار آفرین نوین یک سایت جامع و کاملی می باشد که در صدد هموار کردن راه و از بین بردن مشکلات دانشجویان صنایع غذایی، شیمی و میکروبیولوژی می باشد. ما در این سایت با اساتید برجسته در ارتباط می باشیم که دانشجویان میتوانند در زمینه، گرفتن مشاوره، نوشتن و حتی سپردن مقاله، پروپوزال و پژوهش خود از اساتید کمک بگیرند  و از توانمندی های آنها بهرمند شوند.

تمامی دانشجویان صنایع غذایی، شیمی و میکروبیولوژی، مهندسین، مسئولین فنی و صاحبان واحد های تولیدی جهت ارتقا دانش خود می توانند با مراجعه و عضو شدن در سایت بزرگ کار آفرین نوین از امکانات این سایت استفاده کنند.

[gravityform id=”17″ title=”true” description=”true”]