مسئولین فنی

مسئولین فنی صنایع غذایی

مسئولین-فنی

مسئولین فنی صنایع غذایی

مسئولین-فنی

مسئولین-فنی

 

 

جامعه مسئولین فنی صنایع غذایی متشکل از تمامی مسئولین فنی که در صنعت غذا به صورت رسمی و یا غیر رسمی مشغول به کار هستند که اهداف مشخص و تعیین شده ای را دنبال می کنند.

اهداف و وظایف مسئولین فنی صنعت غذا

  1. کنترل بهداشتی و کیفی تمامی بخش های واحد تولیدی و نظارت بر نحوه عمل کرد کارگران و بهداشت آنها
  2. ابلاغ به موقع جهت تمدید پروانه ساخت به مدیر عامل کارخانه
  3. بازدید و نمونه برداری از مواد اولیه و مواد تولیدی
  4. انجام آزمون های میکروبی و شیمیایی جهت تعیین کیفیت محصولات تولید شد
  5. پیگیری دستورالعمل ها و ضوابط اداره کل نظارت و ارزیابی فرآوردهای خوراکی و آشامیدنی
  6. کنترل شرایط فنی و بهداشتی حین تولید

تمامی مسئولین فنی که در واحد های تولیدی مشغول به کار هستند باید طبق قوانین و مقرارت تعیین شده از طرف معاونت غذا و دارو و اداره استاندارد به وطایف خود عمل کنند.

مشکلات مسئولین فنی واحد های تولیدی

بسیاری از مسئولین فنی که در صنعت غذا مشغول به کار هستند مانند دیگر صنایع و اصناف با مشکلاتی مواجه می شوند که ممکن است خللی در کار آنها به وجود آید. یکی از این مشکلات، به وجود آمدن سوال یا ابهامی در سیر تولیدی محصول است که برای رفع این مشکل باید به یک منبع جامع،کامل و موثق مراجعه نمایند.تا بتوانند پاسخ سولات خود را دریافت کنند. سایت کار آفرین نوین تنها سایت تخصصی صنایع غذایی کشور می باشد که برای رفع مشکلات مسئولین فنی چاره ای اندیشیده است. شما با مراجعه به این سایت می توانید با مشاورین برتر این رشته در ارتباط باشید و یا درخواست های خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما بتوانیم این مشکلات را برایتان بر طرف نماییم حتی مهندسین صنایع غذایی که به دنبال کار در صنعت غذا هستند میتوانند فرم استخدامی پر نمایید تا ما آنها را به کارخانجات و واحد های تولیدی جهت استخدامی معرفی نماییم.

تمامی مسئولین فنی و مهندسین صنایع غذایی جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت در خواست ها، دانلود تمامی استاندارد ها، ضوابط و استخدامی  میتوانید وارد سایت تخصصی www.karafarinenovin.com شوید و از قسمت مسئولین فنی اقدام نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما <a title="تماس با ما" href="https://kara必利勁
farinenovin.com/contact-us/”>تماس بگیرید یا در پیچ اینستاگرام ما را دنبال کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *