پک های آموزشی

تهیه چای کیسه ای

چای کیسه ای

تهیه چای کیسه ای

چای کیسه ای

چای کیسه ای

تهیه کردن چای کیسه‌ای خانگی کار بسیار لذت بخشی است. شما می‌توانید هر گیاهی را که دوست دارید در داخل کیسه ساخته شده توسط خودتان بریزید.

ما در اینجا چای کیسه‌ای را به چندین روش به شما آموزش خواهیم دادتا هرکدام از روش‌ها را که مایل بودید انجام دهید. همچنین می‌توانید با تهیه دستگاه‌های بسته بندی چای کیسه‌ای خانگی در منزل بسته بندی را انجام دهید که در زیر نحوه تهیه دستگاه‌ها و ملزومات توضیح داده شده است

 

با توجه به اینکه در ابتدای هر کاری امکان سرمایه‌گذاری کلان وجود ندارد در ابتدا روش‌های تولید چای کیسه‌ای به روش دستی را آموزش می‌دهیم.

ممکن است از خودتان بپرسید که چرا باید چای کیسه‌ای دست‌ساز خانگی تهیه کنیم در صورتی که به راحتی می‌توانیم از فروشگاه‌ها تهیه کنیم. چای‌های موجود در فروشگاه‌ها اغلب حاوی مواد افزودنی و شیمیایی هستند، بنابراین شما می‌توانید چای کیسه‌ای‌ ارگانیک و کاملا طبیعی و یا گیاهی تهیه کنید.

یکی از مزایای چای کیسه‌ای خانگی این است که شما از کاغذهای سفید شده به روش شیمیایی استفاده نمی‌کنید، بلکه با استفاده از فیلتر قهوه که یک کاغذ مناسب برای نوشیدنی است هم نوآوری به وجود می‌آورید و هم از سلامت محصول تولید شده اطمینان دارید.

برای تهیه چای کیسه‌ای خانگی می‌توانید از گیاهانی مثل: مورد(مورد محلیCommunisMyrtus)، بابونه، آویشن، نعناع، اسطوخودوس، به لیمو، یاسمن، گل سرخ، چای سبز، بهار نارنج، سنبل الطیب، عناب، دارچین، میخک، زنجبیل یا جوز به صورت جداگانه استفاده کنید و یا از مخلوط‌های میوه‌ای و گیاهی و ارگانیک زیر به عنوان ایده استفاده کنید:

ترکیب  میوه‌های خشک با چای سیاه

دمنوش ارگانیک چای سبز و شکوفه‌های پرتقال

دمنوش ارگانیک چای سبز و نارگیل

دمنوش ارگانیک مرکبات

دمنوش نعناع و لیمو

دمنوش گل گاوزبان

دمنوش سیب و لیمو

دمنوش هل و دارچین

دمنوش ارگانیک چای سبز و هل

مخلوط چای سیاه و هل

مخلوط چای سیاه با  کاکوتی یا دارچین یا هل یا گل سرخ و…

در قسمت فروشگاه سایت کارآفرین نوین

در این پک چگونگی تهیه و ایدهای زیادی گفته شده شما عزیزان میتوانید در قسمت فروشگاه سایت این پک را دانلود کنید و با دانلود این پک تجربه خود را بالا

ببرید و شروع به کار کنید جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا در威而鋼
ye_ghazayi”> پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *