پک های آموزشی

پک های علمی و آموزشی صنایع غذایی

پک های آموزشی

پک های علمی و آموزشی صنایع غذایی

عموما گاهی افراد بعد از پایان تحصیل خود زمانی که وارد بازار کار می شوند ممکن است مطالبی که در طول تحصیل یاد گرفته اند را فراموش کرده باشند و دچار مشکل شوند و یا زمان و هزینه کافی برای شرکت در دوره های آموزشی را نداشته باشند بنابراین بهترین  گزینه استفاده از پک های آموزشی می باشد.

 

پک های آموزشی

پک های آموزشی

 

پک آموزشی چیست؟

پک های آموزشی یک دسته از مطالب علمی و آموزشی هستند که به صورت فایل صوتی، پاورپوینت، ورد و فیلم می باشند که توسط اساتید برتر تهیه و تدوین شده اند، و افراد می توانند با دانلود و تهیه این پک ها به صورت جدا ازهر یک از این موارد برای بالا بردن سطح دانش خود استفاده کنند.

مزایای استفاده از پک های آموزشی سایت کارآفرین نوین

پک های آموزشی سایت کارآفرین نوین طوری تهیه و تدوین شده اند که شما عزیزان می توانید در هر زمان وشرایطی  که هستید از طریق این پک ها دانش خود را بالا ببرید و برای سوال های به وجود آمده خود پاسخی جامع و کامل پیدا کنید. مجموعه کار آفرین نوین این پک ها را با قیمتی مناسب و شرایط دانلود راحت را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا شما بتوانید با خیالی آسوده این پک ها را دانلود و استفاده نمایید.

نمونه های از پک های آموزشی صنایع غذایی

پک آموزشی تهیه محلول های شیمیایی

پک آموزشی آزمون های شیمیایی و میکروبی رب گوجه فرنگی

پک آموزشی تهیه قارچ

پک آموزشی تهیه چای و دمنوش های گیاهی و ایجاد کسب و کار

پک آموزشی تهیه محیط کشت

پک های آزمون های میکروبی لبنیات

پک های آموزشی راه اندازی کسب کار

و بسیاری دیگر از  پک های آموزشی پر کاربرد در رشته صنایع غذایی ، شیمی ومیکروبیولوژی و همچنین تمامی استاندارد ها، ضوابط و طرح های توجیهی

شما عزیزان برای دانلود این پک ها می توانید وارد سایت تخصصی www.karafarinenovin.com مراجعه نمایید و از قسمت پک های آموزشی آنها را دانلود نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا در پیچ اینستاگرام ما را دنبال کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *