قوانين سايت

کاربران گرامی لطفا نکات و موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت کار آفرین نوین سایت تخصصی صنایع غذایی با دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به سایت کار آفرین نوین و ثبت وخرید محصول، مشاوره وکلیه خدمات سایت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروش اینترنتی از سوی کاربر است لذا کاربر موظف است قبل از هرگونه ثبت و خرید محصول این قوانین را با دقت مطالعه و در صورتی که با این قوانین موافقت کند سفارش خود را ثبت نماید .لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

– تعاریف

مطابق قانون تجارت الکترونیک وبه منظور شفاف سازی اطلاعات و برداشت مشترک از واژه‌های به کار رفته در توافقات ذیل الذکر، تعاریف کلمات مندرج در متن قوانین به شرح زیر تعریف می شوند.

۱-فروشگاه : سایت کار آفرین نوین به عنوان فروشنده

۲-سایت: وب سایت به آدرس www.karafarinenovin.com

۳-محتوای سایت: کلیه اطلاعات من‌جمله قیمت، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ

۴-کاربر میهمان: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت کارآفرین نوین شده باشد، کاربر میهمان تلقی می شود.

۵-عضو: هر شخص حقیقی که بنا بر مشخصات هویتی قابل استناد به عضویت سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.(عضویت اشخاص حقوقی صرفا از طریق عضویت نماینده حقیقی مجاز شخصیت حقوقی امکان پذیر خواهد بود)

۶-مشتری: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت کارآفرین نوین اقدام نماید.

۷-سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و با تکمیل فرآیند سفارش گذاری در سایت ، قصد خرید آنها را اعلام می نماید.

۸-استعلام: ارسال سفارش از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن در لحظه کالاهای سفارش داده شده و بررسی تغییر قیمت احتمالی

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت کارآفرین نوین سایت، تخصصی صنایع غذایی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق کاربران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت کار آفرین نوین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات سایت کارآفرین نوین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به این سایت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت کارآفرین نوین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سایت کار آفرین نوین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت کارآفرین نوین را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که09146688829 تنها شماره‌ای  است که سایت کارآفرین نوین از طریق آن با کاربران و مشتریان خود تماس حاصل می نماید. بنابراین تماس  تحت عنوان سایت کارآفرین نوین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت کارآفرین نوین است و در صورت دریافت چنین تماسی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به karafarinenovin4@gmail.com اطلاع دهید.

 

شرایط انعقاد بیع برای خرید از سایت

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.

سن کاربران: برای خرید از سایت سن قانونی (۱6 سال تمام) الزامی بوده و در غیر اینصورت می بایست خرید از سایت توسط والدین یا قیم قانونی انجام شود . عدم رعایت این امر راسا بر عهده مشتری خواهد بود. و مبلغ خرید عودت داده نمی شود.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی و امنیت:

سایت کارآفرین نوین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت کارآفرین نوین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کارآفرین نوین ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت کارآفرین نوین، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت کارآفرین نوین جزئی از اموال این سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار  این سایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت کارآفرین نوین را محفوظ می‏‌دارد.

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. شرکت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

سایت کار آفرین نوین با تدابیر امنیتی خود در حد عرف و امکانات موجود سایت مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

سایت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار ندارد.

سایت مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود ندارد.

سایت مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

سایت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در حد عرف و امکانات شرکت سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

سایت تلاش خود را برای حصول امنیت حساب آنلاین خریداران در حد عرف و امکانات شرکت انجام می دهد از این رو سایت نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

ثبت و خرید محصول :

سایت کار آفرین نوین به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری میباشد. شما عزیزان می توانید با شماره 09144451681 تماس حاصل نمایید.
کلیه محصولات خریداری و ثبت شده در سایت کارآفرین نوین همان لحظه در دسترس و فایل دریافت است و تایید خرید ازطریق پیام کوتاه ارسال می شود.با توجه به این که قیمت واطلاعات مربوط به هر محصول درج شده است بنا براین بعد از ثبت و خرید محصول، سایت کارآفرین نوین هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید شما را ندارد، بنابراین در صورت منصرف شدن وجه شما برگردانده نمی شود.