کارآفرین نوین

مطمئنا می توانیم با توجه به متخصصان با قدرت خود در سایت کار آفرین نوین شما را در رشته صنایع غذایی شاغل نماییم، گروه صنایع غذایی کارآفرینان نوین در خدمت شماست. در راستای تولید محتوای غنی و پربار از لحاظ علمی و عملی در رشته های صنایع غذایی، میکروبیولوژی و شیمی و … تشکیل شده است؛ لذا در جهت پیشبرد اهدافتان و رسیدن به آسایش در کنار تحقق کار عالی متخصصان سایت کارآفرین نوین به شما دست یاری خواهند داد.

گروه  تخصصی سایت کار آفرین نوین برای تامین نیاز تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان و افراد جویای کار و علاقه مند به صنعت صنایع غذایی با ارائه محتواهای غنی و عالی و محصولات و پکیج های متنوع در این زمینه فعالیت می کند.

تمامی گروه های دانشجویان، فارغ التحصیلان، جویای کار، شاغلین صنایع غذایی، زنان خانه دار و همه کسانی که علاقه مند به این صنعت می باشند را پوشش می دهیم  و در تلاش است که در راستای موفقیت این عزیزان مفید واقع گردد.

 

افراد شاغل صنایع غذایی

در این سایت ما به تمام شاغلین صنایع غذایی در  زمینه کاری و بالا بردن دانش در راستای کیفیت بخشی به این صنعت کمک می کنیم، که براحتی بتوانند از خدمات و پک های سایت در جهت افزایش اطلاعات خود در خط های تولید استفاده کنند. فرض مثال کسی که تازه وارد کارخانه مواد غذایی شده و هیچ اطلاعاتی در زمینه آن خط تولید ندارد براحتی با دانلود پک های آموزشی مربوط به آن خط تولید می تواند بدون پرسش از کسی اطلاعات کافی در آن زمینه را بدست بیاورد.

 

دانشجویان صنایع غذایی

ارائه ی محصولات متنوع و خدمات عالی به تمام دانشجویان صنایع غذایی و آموزش در مسیر اشتغال بصورت واضح عرض نماییم براحتی می توانید با ارتباط متخصصین سایت کار آفرین نوین با صنعت در عین حال که دانشجو هستید ارتباز برقرار نمایید و در جهت موفقیت قدم های محکمی بردارید.

 

همکاری سایت کارآفرین نوین با نهادهای دولتی و خصوصی

همکاری سایت کارآفرین نوین برای تامین نیروی کار و آماده سازی نیروی کار در بخش های دولتی و خصوصی برای بهبود دانش و عمل در صنعت غذایی کشور، باتوجه به کمیته علمی سایت که از تراز علمی بالایی برخوردار می باشند؛ براحتی می توانیم در راستای تحقق آینده خوب برای کاربران خود مفید واقع شویم. 

موسس سایت کارآفرین نوین بانک تخصصی صنایع غذایی کشور

فرشاد زینالی، موسس سایت تخصصی کارآفرین نوین سایت تخصصی صنایع غذایی

موسس سایت :

مهندس فرشاد زینالی، موسس شرکت نیلا پخش لبنیات، مؤسس و هیئت مدیره انجمن پوران دانش، عضو هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولین فنی و مدیران کنترل کیفیت استان آذربایجان غربی