دوره پنیر

دوره آموزشی تولید پنیر پیتزای پروسس

دوره آموزشی تولید پنیر پیتزای پروسس

لبنیات از دسته مواد خوراکی  هستند که حتما باید در جیره غذایی هر فرد قرار گیرد. خانواده لبنیات نقش مهمی در تامین کلسیم ، پروتئین و ویتامین های مورد نیاز بدن را دارد.

پنیر یکی از متنوع ترین محصولات لبنی می باشد. که در جهان بسیار پرطرفدار و پرمصرف است. پنیر پروسس یکی از انواع پنیر های پر مصرف در جهان است که در حجم های بالا تولید می شود. ما در دوره کاربردی آموزش تولید پنیر یتزای پروسس به شما عزیزان صفر تا صد تولید پنیر پروسس را آموزش خواهیم داد و شما بعد از گذراندن این دوره می توانید برای خود کسب و کار پر درآمدی را راه اندازی نمایید.

نحوه تولید پنیر پروسس

برای تولید پنیر پروسس ابتدا نیاز به پنیر اولیه می باشد بعد از تهیه پنیر اولیه pH آن را تنظیم می کنیم و در مرحله بعد پنیر را داخل دیگ های پخت ریخته و حرارت داده می شود حرارت دادن و مخلوط کردن بنیر باعث میشود که آب اضافی پنیر گرفته شود و تاثیر مثبتی بر روی کشسانی پنیر داشته باشد.

در حین حرارت دهی مواد مانند نمک طعام ، نمک های فسفات و سیترات و دیگر مواد به پنیر اضافه می شود وحرارت دهی تا زمانی که پنیر آماده شود ادامه داده می شود.

راه های که می شود تشخیص داد که پنیر آماده شده است:

  • رنگ پنیر باید شفاف و براق شود
  • مقداری از پنیر را برداشته و میزان کشسانی آن را امتحان میکنیم اگر کاملا کشسان باشد و به صورت تار مو در بیایید یعنی پنیر به حد کافی پخته شده است.

بعد از آماده شدن پنیر آن را به قطعات کوچکتر برش می زنند و در سردخانه بالای صفر درجه سانتی گراد نگهداری می کنند. بعد از گذشت چند ساعت پنیرها رو به سردخانه زیر صفر درجه سانتی گراد منتقل می کنند.

نحوه شرکت در دوره آموزشی تولید پنیر پروسس

افرادی که تمایل به کسب تجربه و یادگیری در زمینه تولید پنیر پروسس دارند می توانند از طریق سایت www.karafarinenovin.com  از قسمت دوره ها و وبینار ها در این دوره ها شرکت کنند و تجربه به دست آورند.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا در پیچ اینستاگرام ما را دنبال کنید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *